Ta strona używa ciasteczek (cookies), umożliwiających poprawne działanie naszego serwisu. Niektóre z ciasteczek są integralną częścią silnika strony internetowej i zostały automatycznie ustawione. Jeśli chesz możesz je zablokować lub usunąć całkowicie, jednakże w tej sytuacji nie gwarantujemy poprawności działania naszej strony.

 

Aktualności

Ząbki - Remont ulicy 11 listopada

W dniu 22.06.2011 w Urzędzie Miejskim przy ulicy Wojska Polskiego w Ząbkach miało miejsce podpisanie umowy o wykonanie prac remontowo-budowlanych na ulicy 11 Listopada na odcinku od ulicy Szpitalnej do ulicy Batorego wspólfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013.

Czytaj dalej »

Ząbki - Uroczyste otwarcie ul.11 Listopada

W sobotę 17 grudnia punktualnie o godz. 12.30 na parkingu przed kościołem Miłosierdzia Bożego w Ząbkach popłynęła świąteczna muzyka, a głos lektora witał licznie zgromadzoną publiczność i zaproszonych gości. W powietrzu unosił się zapach grillowanych potraw, bo w dwóch namiotach rozdawano pieczone kiełbaski, kaszankę, znakomicie przyrządzoną karkówkę, serwowano gorącą kawę i herbatę, natomiast dzieci zajadały się żelkami i prażoną kukurydzą.

Czytaj dalej »

Podpisanie umowy na budowę ulicy 3-go Maja

13 kwietnia w Urzędzie Miasta Ząbki podpisana została umowa na budowę ulicy 3-go Maja w Ząbkach. Burmistrz Robert Perkowski i Prezes firmy DOWBUD-C Paweł Całka złożyli podpisy na dokumencie w obecności Zastępcy Burmistrza - Artura Murawskiego oraz kierownika Referatu Inwestycji Arkadiusza Powierży.

Czytaj dalej »

RSS Icon